Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-19, 22:08   #1081
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Dziękuję...to może rzeczywiście wykrzesam jeszczę trochę siły i cierpliwości i jak już będę miała gotowe napiszę do którejś moderatorki.
A może jeszcze dziewczyny macie jakieś cenne rady lub pomysły, to dopiszę, żeby wszystko w 1 poście zawrzeć???

Przeczytałam właśńie tego pdf-a sklejkę i stwierdzam, że nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości co do wyboru farby i właściwego odcienia.... jeden chochlik się wgryzł apropo % oxy, tak mi się wydaje

· barw "1) od 1.0 na 6.0 - stosujemy wodę utlenioną 12%i czas reakcji 30 minut.
· barw 2) od 7.0 na 8.0 - woda utleniona 9%i czas reakcji 20 minut.
· barw 3) od 9.0 na 10.0 - woda utleniona 3% lub 6% i czas reakcji 15 minut."
Po myślniku 1) zamienić z 3)
Tak??????


I jeszcze wkleję tu ważne info:
"Warto wspomnieć że woda o stężeniu 3% lepsza jest generalnie dla popieli (jeśli nie planujemy dużo jaśniejszego odcienia)- mocniejsza powoduje że baza rozjaśni się do czerwonych odcieni i po wypłukaniu koloru będziemy mieć ciepłe tonacje. Niższa woda je stonuje a nie wyrudzi, owszem, kolor może się szybciej wypłukać ale kolejne farbowania go utrwalą. Miedziany, czerwony czy kurczakowy efekt jest najczęściej skutkiem użycia (za) wysokiego stężenia utleniacza."

No właśnie ja zauważyłam u siebie, że mi się na rudo wypłukują po tonowaniu, następnym razem będę rozcieńczać 6% z wodą destylowaną na 3%

Caate a kiedy Ty otwierałąś swoją 6% bo ja wezmę może ją od Ciebie i będę babci siwe na 6% robić, tylko muszę przejeżdżać przez wrocław i jaka to firma? chantal?
Wysłałam Ci maila
otwieralam przy ostatnim tonowaniu, czyli pod koniec lipca, zaraz odkopie starego posta, to jak bedziesz zainteresowana to daj znac firma to Mila.

ja mam wciaz watpliwosci, kombinowac z mixami, czy z henna startowwac, a moze dac sobie w ogole spokoj

cieeezkie te wlosy sa, ale jak dzis dziecko poprosilo mnie o rozpuszczenie wlosow, aby zobaczyc jakie dlugie sa, to od razu pytanie 'a dlaczego u gory sa jasne, a na dole ciemne?' to az mi sie przykro zrobilo
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując