Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-26, 14:42   #3147
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
Po odczekaniu dwóch dni posmarowałam się na noc - dla testu - Serum Migdałowym. Rano nie zważyłam zaostrzenia podrażnienia. Wczoraj pomyślałam, że może Serum Regenerujące złagodzi mi tą swędzącą kasze i posmarowałam się rano tym specyfikiem zmieszanym z HA odżywczym i zgadnijcie co mam dzisiaj na twarzy i szyi i płatkach uszu nawet! Wysypka znowu zaogniła się :/ Czyli podejrzewam, że to Serum Regenerujące mnie też uczuliło :/ Może to olejek z Zielonej Kawy, który jest jego głównym i baardzo wyczuwalnym składnikiem? A chciałam mieć gładką i solidnie nawilżoną skóre bez tych szpetnych plam No to sobie narobiłam...
Dodatkowo, co prawda użyłam tylko 3 razy Serum Migdałowego, zauważyłam, że moja (jedna z większych plam typu ostuda) zrobiła się ciemniejsza!? Nie mam pojęcia jak to możliwe??
Ja próbowałam kilku serów odżywczych z BU (renew, różane, lemon) i tylko różane jest ok i też nie codziennie, inne są po prostu za ciężkie dla mnie a renew ma retinol na który reaguję niezbyt dobrze. Lemon musiałam bardzo rozcieńczać i używać od czasu do czasu.

Możesz byc uczulona albo po prostu serum jest za ciężkie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując