Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-09, 18:20   #606
Coselka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Jak ujednolicić kolor wlosów ? nieudana dekoloryzacja

Witajcie

Jestem poczatkujaca na tym forum więc proszę o wyrozuiałosc.

Zacznę od tego ze moj naturalny kolor wlosow to chlodny ciemny blond. Od 2 lat farbuję wlosy zazwyczaj odcieniami brazu ( orzechowy brąz, czekoladowy itp) jakis czas temu troche mnie ponioslo i zafarbowalam się odcieniem mrożny kasztan z linii Colour sensation Garniera. kolor wyszedl bardzo ciemny więc chcalam go zmyć kapielami rozjasniajacymi. niestety w efekcie doszlo do tego ze mam rozjasnione ok 10 cm od glowy i koncowki ( sa zniszczone wiec latwo puscily kolor) no a srodkowa czesc wlosow dalej bez zmian. Odstawilam farbowanie na 3 miesiace , myslalam ze cos jeszcze sie wyplucze. ostatnio znowu zafarbowalam wlosy dosc jasnym odcieniem brązu i chodzi o to ze ciagle ten odrost i koncowki lapie mi na jasniejszy a srodkowa czesc jest ciemna. Jak sobie z tym poradzic ?? Mogę jakos dojsc do ladu z wlosami sama w domu czy pomoze tylko profesjonalna koloryzacja u fryzjera. Nie chce calosci farbowac na ciemno Chcialabym miec na glowie jakis ladny odcien jasnego brązu. Proszę o jakies podpowiedzi
Coselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując