Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-17, 08:03   #4076
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
nie strasz



robię to samo



a to mi nie grozi.....chyba....



przed nie, ale jak w trakcie się stanie to co? też niebezpiecznie?
Myślę, że też
Ani? Chcesz nam powiedzieć, że będziesz się starać?[emoji6]

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ha, ja też już zobaczyłam, że cosik dorzucili. Jedna mi się podoba - 9 stówek po obniżce...
Nie dla psa kiełbasa

Misia, wiem, że pracujesz w służbie zdrowia i spodziewałam się, że zaraz dostanę pojechane

Nie chcę wchodzić w szczegóły, kłócić się i denerwować. Do szpitala z małym poszłam, bo musiałam. Od roku mamy przeboje z krtanią i drugi raz mu się zdarzyły duże duszności w środku nocy. Kobieta na pogotowiu - mimo moich bardzo dużych prób rozegrania tego inaczej - kazała nam iść do szpitala. Tam lekarz kazał zostać na noc, niestety. Nie poszłam dlatego, bo miałam takie widzimisię (co zarzuciła mi już parę dni temu koleżanka koleżanki, która nie zna sprawy a pracuje w służbie zdrowia i czuła się zobowiązana "bronić" szpitala), tylko dlatego, że było zagrożenie życia i trzeba było małego ratować. A to że złapał bardzo ostry przebieg rotawirusa jest faktem.
Naprawdę, nie kontynuujmy tematu, bo są przyjemniejsze

Współczuję. Uściskaj małego ode mnie! W dzieciństwie też miałam problemy z krtanią. Szpital był moim drugim domem. Ale 'wyrosłam' i jest ok. Trzymajcie się!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora