Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-10, 10:58   #592
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu kupiłam podkład Avril light. Jak nie przepadam za naturalną kolorówką tak muszę wam powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Pierwszy raz jak go nałożyłam (bodajże był to marzec) jakoś tak dziwnie wyglądał na twarzy. Słabe krycie, szybkie świecenie się. Odstawiłam go. Wychodząc na zakupy postanowiłam znowu po niego sięgnąć. I już wiem co było nie tak. Nakładałam go palcami. A dzisiejszy makijaż zrobiłam stemplując pędzlem Hakuro. Całość przypudrowałam transparentnym Lavera. Twarz jest zupełnie inna. Co prawda po jakimś czasie zaczęłam się lekko świecić ale całość wygląda bardzo naturalnie. Wiem, że latem na pewno się nie sprawdzi ale w okresie od jesieni do wiosny jak najbardziej. Jak mnie nie zapcha i nie dostanę jakiegoś wysypu na pewno chętnie kupię kolejne opakowanie.
Słyszałam już dobre opinie o tym podkładzie, w dodatku cena nie jest wygórowana

Kupiłam ten szampon Equilibra restrukturyzujący, który polecałaś, gratis załączone jest minimydełko Niedługo testy. Zapłaciłam 16zł.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora