Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-28, 17:56   #2573
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Śliczniutkie, dałabym je w avatar Pięknie wyglądają tak subtelnie pomalowane



Niezmiennie długie Są cudne w obu wersjach, zazdroszczę wypukłego pazurka na kciuku Ja bym nie dała rady bez oleju pod paznokciami- ciągnie od razu okropnie. Twarda woda w kranie i potem cierpię
Dziękuję Są już spiłowane maksymalnie, dalej jest przyrost, więc na krótsze nie ma szans
Cytat:
Napisane przez malusienka Pokaż wiadomość
śliczne pazury mega kolor, jaki to nr?
ja mam jedno i drugie i polecam tylko serum miodowe. idei tego pilingu nie czaje. drobinek tak malo, że trzeba sie gimnastykować i specjalnie wybierać (jak kiedyś ozdoby z lakierów golden rose), jak już wyciągniesz to nie bardzo wiadomo co z tym robić. ja mam bezproblemowe skórki i używałam tego pilingu jako takiego zmiękczacza, chociaż nie wiem czy w ogóle działał
a to serum miodowe dla mnie ok. używam też pod paznokcie odkąd zauważyłam, że wybiela końcówki! trochę wygładza, możliwe że wzmacnia. fajne, o ile będzie promocja w ross -49% zrobię zapas
Dzięki za opinię, w takim razie peeling sobie odpuszczę, myślałam, że to coś konkretnego, a tak to nie chce mi się w nim babrać
A lakier to nr 56 - byłam święcie przekonana, że kupiłam ciemny brąz, bo tak wyglądał w buteleczce, a tu jakieś bordo na paznokciach
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując