Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-06, 00:42   #30
Figaja
Przyczajenie
 
Avatar Figaja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Moje Drogie ... z góry przepraszam ,że dopiero odpisuję ale ostatnio masa roboty ,do tego dom ,dzieci... :cra zy:
A więc do rzeczy..lubię motywować do roboty ale nie lubię oszukiwać , dla czyjegoś ,,dobra " Mam nadzieję ,że mnie rozumiecie
Nie mogę Wam odpowiedzieć ogólnikowo...jeśli chcecie znać moją skromną opinię na temat Waszego przypadku proponuję przesyłać zdjęcie problemu ,,face to face " i profil ,,łobuza" który Wam dokucza.
Co mogłabym powiedzieć ogólnikowo ,żeby nie zabrzmieć banalnie i książkowo.Może zacznę od tego ,że zapewne 100....razy słyszałyście o najważniejszym posiłku czyli śniadaniu oraz o minimum 5 posiłkach w ciągu dnia( jeśli nie będziecie do końca wiedziały o co tyle hałasu to opiszę to prostym ,babskim językiem następnym razem . Ja osobiście staram się pilnować tych dwóch zasad ,które w mojej ocenie odgrywają bardzo ważną rolę w dbaniu o sylwetkę . PAMIĘTAJCIE !!! Jeśli będziecie regularnie co parę godzin dostarczać energii Waszemu ciałku, mózg nie będzie wysyłał do układu pokarmowego sygnału (MAGAZYNOWAĆ ,bo brakuje regularnej dostawy !!! ) Pilnując tej prostej zasady nie będziecie tyć od przysłowiowego jabłka. Po drugie pamiętajcie o regularnym nawadnianiu organizmu!!! Jest to też bardzo istotne ,jeśli pijecie za mało i nie regularnie Wasz mózg robi to samo ALARM!! MAGAZYNOWAĆ!!! I nagle spostrzegamy ,że jesteśmy całe obrzmiałe i popuchnięte ...jest to najczęstsza przyczyna opuchniętych nóg (pomijam przyczyny zdrowotne...) I odnośnie samych ćwiczeń..Pamiętajcie ćwicząc same brzuszki nawet codziennie może być za mało by pozbyć się tłuszczyku czy skóry.W pierwszym przypadku należy wykonywać ogólnorozwojowe ćwiczenia i powinny trwać ok 60 minut.Ćwiczenia które mają na celu spalać tłuszczyk muszą być wykonane w treningu tlenowym ,mówiąc prościej ćwiczcie w takim tempie by nie zabrakło Wam oddechu , podwyższona temperatura ciała też ma duże znaczenie dla spalania kwasów tłuszczowych dlatego basen nie jest najlepszym rozwiązaniem jako aktywność na spalanie.Oczywiście cwiczenia te mają wiele innych zalet ale akurat spalanie tkanki tłuszczowej do nich nie należy.

No i sprawa skóry po ciąży...wiele czynników wpływa na jej stan i możliwości regeneracji. Na pewno duży wpływ ma tu genetyka - jeśli zauważyłyście u swoich babć ,mam czy u starszego rodzeństwa skłonności do cellulitu bądź rozstępów to musicie liczyć się z tym ,że u Was praca nad powrotem skóry do wyglądu z przed ciąży może być trudniejsza i nie będę teraz prawić kazań ,że trzeba o skórę dbać już przed ciążą... O ile ze zgubieniem tkanki tłuszczowej jest w miarę łatwo , to ze skórą już tak łatwo nie jest.Ćwiczenia oczywiście jak najbardziej istotna rzecz ,ale jeśli nadmiar skóry jest adekwatnie duży ,to nie oszukujcie się ,że samymi ćwiczeniami i dietą da się to naprawić. Ja posiadam urządzenia którymi staram się ratować takie przypadki i efekt jednego z nich pokaże Wam na zdjęciach. Nie zręcznie mi tu pisać o zabiegach jakie wykonuję bo zakrawa to o reklamę prowadzonych usług a nie to jest moim celem bycia na tym forum.Prywatnie mogę napisać jakie zabiegi polecam i na co zwrócić uwagę a na co szkoda pieniędzy Mam nadzieję ,że chociaż w namiastce udało mi się w tej odpowiedzi dać Wam jakieś wskazówki które są tylko wstępem do działania. Na fotkach moja klientka która była już zdecydowana na zabieg chirurgiczny - obyło się bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goo.jpg (18,3 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg go4.jpg (76,0 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg go6.jpg (20,8 KB, 382 załadowań)
Figaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując