Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 22:22   #4358
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hue hue bo są najlepsiejsze poczekaj...zaraz jeszcze kosmetyki pielęgnacyjne zaczniesz kupować w Korei ;P
nie kuś lepiej bo zbankrutuję!!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobiłam wlasnie mani dla Mgielki
już się nie moge doczekac!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
chyba czyja to WINA Demcia to zawsze czymś skusi

Mgieła miała dzisiaj boskie pazurki
Nooo Dmka to bez kitu. Na włosy mnie namówiłyście obie w sumie, ale na BB to Dmka jest całkowicie za to odpowiedzialna (nie żałuję ani trochę!)

No az takie piękny nie były, własnie zmyłam bo mnie wkurzały te zagięcia i bąbelki...

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to pomalowałam swoje, bo mnie zazdrość wzięła---u Mgieły takie piękne, a ja z odżywką tylko

CA, Szara Migotka
(żarówka i lampa)
to to teraz ja zazdraszczam! Śliczna jest ta Migotka

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nic nie kupowałam ostatnio, ale chyba coś sobie sprawię, może jakieś sensiki, takie ładne glitterki Mgiełcia miała a teraz promocja ponoć
kup kup, tak jak ci mówiłam gdybym nie miała już wszystkich to wzięłabym całą kolekcję

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wkupne pazurki? Będą na dniu Mgiełki
super heheh fajnie miec swój dzień !

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Orchid, guru me włosowe, powiedz mi, czy to źle, jak rozczesuję włosy na morko? W sensie, pod prysznicem jak jestem i mam na nich odżywkę.
Później jak są suche rozczesuję jeszcze raz, ale ja rozczeszę na odżywkę, to mi później lepiej się czesze.
mogę się wypowiedzieć nieśmiało.
Jak czeszesz z odżywką d/s to dobrze własnie. To czesanie potem potem jest gorsze bo włosy nie są śliskie już i łatwiej wyrwać coś, ułamać itp...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora