Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz na siłowni.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-24, 22:28   #26
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pierwszy raz na siłowni.

Pisałam kiedyś maila na moją siłownię to niby trener pomaga w cenie wejścia, ale jak bardzo pomaga to nie wiem. Mam nadzieję, że nie będzie to na zasadzie gdzie włączyć guzik.
U mnie jest też taka przeszoda, że ja mam problem z kręgosłupem. Chodzi o to, ze dwa lata ćwiczyłam w domu i na pewno robiłam coś źle bo zaczął mnie potwornie bolec krzyż i ustąpiło jak całkowicie przestałam ćwiczyć. Od tej pory jak tylko zacznę robić cokolwiek, przysiady itp. to momentalnie cały krzyż mnie ciągnie i boli. Nie mam pojęcia co to. Byłam u lekarza to na RTG mnie nie wysłali bo podobno zostanę bezpłodna, a neurolog nic nie stwierdził i właśnie kazał się więcej ruszać.
Nie wiem, czy mogę powiedzieć trenerowi o tym, żeby mi powiedział jak wzmocnić kręgosłup itd.
Poza tym mój znajomy chodzi na siłownię i mówi, że praktycznie są tam sami faceci. Mówił, żebym poszła z nim i jego znajomymi to wtedy nikt nie będzie mnie zaczepiał. ja się zapytałam, w jakim sensie zaczepiał, a on mówił, że będą gadać jakieś komentarze typu babeczka ćwiczy itp. Trochę mnie to zestresowało. Wolę iść z rana całkiem sama, jak będzie miej tłoczno.
Cholera, naprawdę zastanawiam się jak to z tym kręgosłupem i w ogóle z atmosferą, w dodatku całkiem samemu.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując