Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-27, 15:14   #26
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

hmm oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale myśle, że to kwestia narzucanej mody, wszystkie starzcejace sie gwiazdy powiekszaja sobie biusty ... przyjdzie nowa moda i co .. beda wyjmowac te wkladki pozniej? ( z Aguilery smieją się, że ma pierś większą niż głowę ) Każdy facet zaakceptuje mały biust, musiałby być kretynem by oceniać kobiete po jego rozmiarze, ale z tego co wiem, nie każdy lubi, a w zasadzie znam samych, ktorzy nie tolerują sztucznych piersi. Mam nadzieję, że nikogo tym nie urażę, bo jest tu kilka dziewczyn po operacjach, ale ja hmm podzielam zdanie swoich kolegów. Mam wrażenie , że jest to trend w stylu solarki. Jesli ktoś się pozbył dzięki temu zyciowych kompleksow to super, ale jezeli masz zmienić zdanie na ten temat za 2 lata, to chyba lepiej wydać te 10 tys na coś innego Nie wiem jak jest z silikonami, ja bym sie bała, że mi peknie jak sie wywalę, albo ze ktoś nacisnie i wkładka "zmieni miejsce zamieszkania" , więc to kwestia psychiki, ale do czego zmierzam - duże nie jest wygodne. Pozdrawiam, z waga tez ci kiedys przejdzie, mnie to po prostu jakoś samo minęło i wiesz co .. jak przestałam obsesyjnie myslec o tym,ze jesli za duzo zjem to napewno przytyje, to kompletnie zapominalam tematu jedzenia, jadlam jak faktycznie czułam sie głodna i wtedy schudlam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując