Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-19, 16:04   #4531
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Dobra, jestem i mam zdjęcia Ale przyznam, że się z nimi namęczyłam niemiłosiernie.. niestety, z tą szarugą za oknem ciężko uchwycić cokolwiek w normalnych kolorach. Mam jednak nadzieję, że komuś się przydadzą

Moje podkłady są w wersji matującej.

Z moich obserwacji:
Sunny Cream jest zdecydowanie najjaśniejszy. Golden Cream stopniem jasności jest bliższy kolorowi Sunny Fairest (zrobiłam tej dwójce zdjęcie na kartce, żeby można było zobaczyć lepiej różnicę w podtonie) niż kolorowi Sunny Cream. Dla porównania dodałam jeszcze mój stary Golden Fairest, który jest z nich wszystkich najciemniejszy.

Moja ręka jest jeszcze trochę opalona
dzięki za zdjęcia golden cream na super jasny nie wygląda ale było do przewidzenia że jasnością sunny cream nie dorówna bo gama golden jest sporo ciemniejsza od gamy sunny i nie zrobiliby takiego mocnego przeskoku w odcieniu. Jestem bardzo ciekawa jak na skórze się będzie prezentować i nie mogę doczekać się testów. Płaciłam 8.11 i do tej pory przesyłki nie mam wpłatę mi po 8(!) dniach zaksięgowali tyle to jeszcze na przesyłkę nie czekałam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora