Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 16:54   #571
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

I ja muszę się rozjerzeć za tym żelem z Fitomedu Do tej pory używałam regularnie LRP, choć zdradzałam go z innymi (Iwostin, Vichy, Pharmaceris), ale zawsze wracałam do LRP.

Obecnie kończę mydełko Coal Face Lush, a peelinguje Savon Noir. Czekam na mydło Aleppo i mam nadzieje, że może ono mi coś zwojuje dobrego na twarzy. Borykam się ostatnio z drobnymi wypryskami, które są mega czerwone, z białym czubkiem, a nie da się nic z tym zrobić Próbowałam maścią ichtiolową, innymi wysuszaczami punktowymi, ale nie dają rady Miejsce robi się tylko bardziej czerwone i bardziej bolące

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was ptanko jaki byscie mi zabieg poleciły(cere mam jak w tytule watku )?
bo kiedys chodziłam na oczyszczania manualne ale teraz juz chyba nie wybiore sie na to bo to raczej nie za dobre dla naszej cery?

sama nie wiem na co sie zdecydowac
Ja mam do zabiegów dość negatywne nastawienie po tym, co moja skóra przeszła po mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym. Ja stawiam na maski algowe robione w domu
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora