Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-16, 21:42   #583
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę się z znów polubić z minerałami Używam płynnych podkładów, ale w niewielkich ilościach (choć i tak uważam, że warto było by z nich zrezygnować) Jednak te minerały są taaaakie kapryśne



O tym mówię: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-wypryski.html

U mnie sprawdzał się zmiennie, ale ogólnie nieźle (na tyle, że kupiłam ponownie)

O 23 to ja już smacznie śpie Ja najbardziej lubie oleje. Co prawda czuję taki tłuszcz, maź i ciągle pod palcami wyczuwam niedoskonałości (), ale i tak czuję, że lepiej zaspokajam potrzeby mojej skóry olejami niż kremami z drogerii czy perfumerii (choć i mam swoje perełki, które super działają!).
dzieki to prawda a minerałkami trudno dojśc do ladu, w szczególnosci uzywanymi na filtr

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja robię to, czego nie powinnam, tzn. jak tylko zobaczę coś nowego - zaczynam grzebać w twarzy
Wtedy faktycznie torba na głowę się przydaje

Co do papki - ja jestem mega zadowolona bo lubię jak mi coś podsuszy gada, który się pojawił, wtedy szybciej zniknie.
Kładę cienką warstwę papki na całą twarz (na noc), jeśli stwierdzam, że trzeba ją odtłuścić i podleczyć, a jeśli widzę, że ma dość, papkę nakładam tylko na pojedyncze diody.
Albo pastę cynkową



Ja od razu po przyjściu do domu myję buzię bo nie cierpię zbyt długo nosić podkładu zmieszanego z sebum i zanieczyszczeniami z powietrza, które zbierają się przez parę godzin, brrrr....
Im dłużej noszę podkład, tym bardziej mnie zapycha bez względu na to jaki to podkład



Ale żeby potem nie było na mnie



Ja ostatnio podkład płynny stosowałam tylko na miejsca, gdzie były jakieś zaczerwienia albo wcale i byłam z siebie dumna
I marzę o chwili, kiedy będę miała cerę cudną jak poranek, to wtedy nie będę używała fluidu w ogóle
spoko spoko



a ja chyba bede musiała stosowac podkłady (jak mi sie skonczy koloryzujaca bioderma którą juz chce wykończyć :P) bo jestem tak blada na twarzy ze nie wiem,a reszta ciała opalona :P

więc sie trzeba podkoloryzowac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora