Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-14, 20:54   #1435
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja też już od pół roku używam podkładów Annabelle Minerals matujących. Wyglądają one na mojej twarzy średnio dobrze, a nie jeden pewnie by stwierdził, że kiepsko, ale na mojej twarzy mało który podkład mineralny czy nie wygląda dobrze. Mam okropną cerę, nierówną z trądzikiem i dodatkowo z jednej strony mającą skłonności do błyszczenia, a z drugiej suchą. W sumie to raczej przesuszoną i zrogowaciałą.

Występuje u mnie pewien problem i podejrzewam o to właśnie te minerały.
Konkretnie chodzi o to, że jak nawet naciągnę delikatnie skórę w którąś stronę to ona wygląda jak jakiś materiał, jak u starej osoby takie linie się pojawiają, widać to pociągnięcie. Mimo to ona jest miękka, nie sprawia wrażenia jakiejś suchej, tylko takiej zwiotczałej. Wokół oczu też nie mam gładkiej skóry tak jak do niedawna tylko mnóstwo takich malutkich marszczeń i linii, normalnie widać fakturę skóry. Nie wiem, czy dobrze się wyrażam, ale nie potrafię inaczej tego opisać. Po prostu skóra nie jest taka elastyczna, tylko jak jakiś materiał. Ona jest taka jakby "przezroczysta" jakbym miała na skórze dodatkowo jakąś warstewkę, jak te maseczki, które się ściąga.Mam 22 lata, chyba nie zestarzałam się w tempie ekspresowym.
Myślałam, że to może minerały mnie przesuszyły. Kurcze, już się do nich przyzwyczaiłam, czuję się z nimi bezpiecznie, myślałam, że mojej wyjątkowo biednej i kapryśnej skórze one nie zaszkodzą i zawsze jakaś ochrona przed słońcem też jest.

W sumie twarz mi się szybko przesusza, wystarczy zmyć krem, albo nałożyć nieodpowiedni już mam skórę ponaciąganą. Jednak jak nałożę krem, czy jakis oleje, to skóra jest miękka i wtedy mimo to też widać to co opisałam. Nie wiem z czego to wynika. mam trądzik i fatalną cerę więc muszę uważać na nawilżacze, które mogą zapychać. Z drugiej strony kremy niezapychające nie nawilżają dostatecznie. Nie wiem co powinnam zrobić. Strasznie się boję, że jednocześnie będę mieć i zmarchy i zwiotczałą skórę i trądzik.

Chimay, a jak ty to robisz, że nie myjesz twarzy wodą? Ja muszę przynajmniej oczy umyć z rana chłodną wodą i wtedy zawsze coś poleci na policzki. Wieczorem też myję twarz wodą.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora