Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-08, 08:31   #3595
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Po 3 użyciach trudno powiedzieć. W ogóle u mnie ciężko takie rzeczy stwierdzić ostatnio, jak pisałam w ciągu 2 miesięcy skóra zmieniła mi się z bardzo tłustej i odwadnianej kuracjami antytrądzikowymi (głównie kwasy) w niemal normalną. Nie wiem, gdzie kończy się działanie leków a zaczyna działanie pielęgnacji, którą też mocno zmieniłam. Przydałby się taki sprzęt do pomiaru nawilżenia KLIK.

Tylko okolice podoczne mi się nie podobają, ale zaczynam podejrzewać, że winowajcą są korektory pod oczy, które albo przesuszają skórę, albo tylko tworzą na niej warstewkę podkreślającą zmarszczki. Zrezygnowałam już za radą jednej wizażanki z pudrowania tych okolic i jest trochę lepiej, ale dalej mi się nie podoba. Chyba zrezygnuję z korektora tak jak zrezygnowałam 3 lata temu z wszelkich form podkładów. Korzyści zbyt krótkotrwałe w stosunku do tego, jak skóra wygląda na dłuższą metę pod tymi produktami.
Co do okolic podocznych,ja mam tam sucha skórę ze zmarszczkami mimicznymi.Wypróbowałam sporo dostępnych na naszym rynku kremòw i wedlug mnie działa tylko Kiel`s odżywka z awokado i teraz SUM bo jak dla mnie jeśli ta okolica jest nawilżona i odżywiona przez cały dzień to wygląda to dużo lepiej.Również używam korektora,mogę nie mieć makijażu ale korektor muszę bo mam duże sińce.Jedynie pasuje mi Heleny Rubinstein Magic cos tam.On naprawde jest nawilzajacy i nie podkresla zmarch, co robi wiekszosc korektorow,daje lekki blsyk ale pod okiem to wazne bo mat wyglada tam fatalnie.Jestem wymagajaca od korektorow pod oczy zadne drogeryjne sie nie sprawdzily.Kiedys w sephora czy douglas polecil mi ten korektor jakis wizazysta,ze ma duza pojemnosc i jest swietny.Bylo to 6lat temu!Niedawno rozcielam opakowanie i wydlubalam resztki.Mam najjasniejszy odcien,kamufluje świetnie. Ja pod oczami nigdy nie pudruje!Bo podkresla to zmarszczki.Nawet czasem na bb daje jeszcze troche kremu zeby dodatkowo wygladzic.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-07-08 o 08:33
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując