Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:06   #976
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Ja tez jeszcze nie jestem w 100% naturalka, ale mysle, ze z czasem tak sie stanie moim najwiekszym odkryciem sa wlasnie oleje na twarz i z nich nigdy nie zrezygnuje.



Wszystko trzeba stopniowo, rozumiem, ze chcialo by sie od razu, tez tak mam jak sie na cos nakrecam..bywalo juz, ze wydawalam na cos fortune, a potem mi przechodzilo Dlatego teraz jak wpada mi jakis pomysl na zmiany, zaczynam malymi kroczkami. Z zywnoscia tez probuje, zmieniam poszczegolne produkty na lepsze.

W ogole to ja mam taki pociag do spokojnego zycia w zgodzie z natura..kupilismy z mezem dzialke na wsi, wsrod jezior i lasow, i za pare lat bedziemy sie budowac. Marzy mi sie wlasny warzywniak, ogrodek ziolowy, piwniczka zapelniona wlasnymi przetworami, takie tam kosmetyki naturalne jakos pasuja do mojego swiatopogladu
Heh , macie z mężem takie same marzenia i priorytety jak ja ze swoim Działka, domek, ogródek, krówka, kurki, własny chlebek prosto z pieca etc.. Pomyśleć, że jakieś sto lat temu ludzie marzyli o tym, żeby emigrować do miast, a teraz my mieszczuchy tęsknimy za spokojnym życiem na wsi, gdzie czas płynie dużo wolniej i co najważniejsze żyje się zdrowiej.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak wiem, że trzeba powoli. W ogóle wymiana kosmetyków nauczyła mnie cierpliwości, bo ja zwykle mam słomiany zapał i rzucam wszystko po jakimś czasie, bo mi się znudziło albo na efekty trzeba było długo czekać. Tutaj od 10 lub 15 stycznia powoli, ale cały czas do przodu wszystko wymieniam.

Co do żywności to przydałby się taki wątek jak z kosmetykami, aby ktoś skład analizował. Tylko kto by to analizował, bo ja się nie znam.
Taki wątek bardzo by się przydał! Wręcz musowo powinien powstać - w końcu wymiana kosmetyków na dobre to powinien być dopiero wierzchołek góry lodowej szanującej się ekolożki Tylko kto tu ma jako takie pojęcie na temat odżywiania? Ja dopiero stawiam pierwsze kroki w tym temacie.

Btw, czy istnieje puder mineralny, który potrafi zmatowić rumianą cerę? Chciałabym zrezygnować z fluidowych zapychaczy i przynajmniej kilka razy w tygodniu, zwłaszcza w dni kiedy chodzę na fitness - stosować na buzię coś lżejszego. Tylko moja cera jest na ogół dosyć czerwona i rumiana, więc nie mogę zbytnio używać rzeczy całkiem transparentnych...? Czy puder bambusowy nadawałby się czy jest zbyt lekki?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując