Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-24, 21:24   #3493
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
Z zelem jest troche wiecej zabawy, to fakt. Zalezy czy potrzebujesz porzadnego wzmocnienia przy dlugich paznokciach, czy nosisz krotkie. Przy skorkach zawsze daje go troche mniej niz przy centralnej czesci, latwiej go wtedy rowno nalozyc ja utwardzam go minute, uzywam tunelowki w ktorej mam żarówki led, ktore emituja rowniez uv







Ogladalam ja tez a pozniej wpadla mi w oko inna i chyba na tamta sie skusze[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------


Dzisiaj przyszedł do mnie między innymi stempel widoczny na zdjęciu i mam w związku z nim pytanie czy któraś z Was miała z nim problem? Bo u mnie nie zbiera z płytki zupełnie niczego... może on potrzebuje jakiegoś specjalnego traktowania? Najpierw go umyłam wodą, bo tak gdzieś na forum ktoś wcześniej pisał, jak to nie pomogło to przemylam go acetonem i dalej nic.. Będę wdzięczna za pomoc

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
A probowalas odbijac te blaszki czy jakieś inne? Bo tu jest jeszcze folia dlatego pytam ;-) a moze zmatowic go bloczkiem? Nie mam innego pomyslu[/QUOTE]
Spokojnie, aż tak nieogarnieta nie jestem zdjęłam folię spróbuję w takim razie jeszcze z bloczkiem, ale ten stempel jest tak miękki/gumowaty ze nie wiem czy się w ogóle da...
Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora