Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-09, 22:18   #1236
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez kkaska86 Pokaż wiadomość
super masz brzuszek a ja właśnie wyczytałam na jednym forum że spalają tłuszcz i rzeźbią a na innym znowu że nie spalają i tylko rzeźbią i bądź tu mądra no może mi coś pomoże aż taki otłuszczony to on chyba nie jest dzisiaj dopiero pierwszy dzień a umieram z bólu.. ciekawe co będzie jutro

w rowerku zepsuło mi się, a właściwie starło takie coś co wygląda jak nakrętka i łączy pasek przechodzący z dużego koła na mały :/ nie wiem gdzie ja takie coś znajdę że też ja totalna idiotka nie wiedziałam że w trakcie pedałowania nie zwiększa się natężenia liczę na TŻ

też mam Canona ale trzeba się namęczyć żeby odpowiednio ustawić na manualu :/ no i ta instrukcja w pdf-ie mnie dobija... ciężko im wydrukować ?
Dobry Wieczór DziewczynyNie jestem tu stałym gościem,nadrobic Was i nadążyc za Wami bardzo ciężko,zwłaszcza jeśli człowiek w pogoni za czasemObecnie praktyka,szkola,egzamin próbny,obowiązki rózne....Poczytałam ciutkę,oglądnęlam wasze śliczne zdjęcia,wszystkiego nie ogarnę,ale co do pytania o aerobiczną 6 weidera mogę odpowiedziec na swoim przykładzie.Kiedyś w trakcie odchudzania po 2-ej ciąży ,postanowiłam podjac się cwiczeń i zrealizowałam plan,42 dni zaliczone,mój brzuch byl dośc mocno zaokrąglony,ale po 2 tygodniach widzialam efekty,centymetrów ubywało,oprócz cwiczeń stosowalam diete,jadłam normalnie ale zdrowo i przestalam słodzic,w 42 dni straciłam 6 kg a w pasie i talii ubyło mi po 8 cm,jednak do dzisiaj żałuje tych cwiczeń,robiłam je od zaraz,bez wcześniejszego przygotowania mięsni,cwiczenia są bardzo trudne i obciążające kręgosłup,pól roku później wysunał mi sie dysk z kręgu i niestety tak już zostanie,przypuszczam,ze to mogla byc jedna z przyczyn,ale rok rehabilitacji i wyszlam z tego jak narazie jest do zniesienia,ale mode się aby nie bylo nawrotu rwy kulszowej.Uważajcie na swój kregosłup przy tych cwiczeniach,może nie wszyscy tak maja,ale ja zaplaciłam surowo.

Aktualnie miesiac jestem na diecie Dukana,bo po roku bezruchu i zażywania tabletek przybralam,jednakże nie moge cwiczyc a o brzuszkach mogę zapomniec,stosuje diete białkową i jestem zachwycona jej efektami,polecam książke "Nie potrafie schudnąc"oj jeszcze długa droga przedemna,nadwage mam spora.trzymajcie kciuki,już jestem lżejsza o ponad 6 kg

Emalio jakie cudne zdjęcia,super,że tyle juz widziałas pięknych miejsc.

gioseppe ja z rodzinką w tym roku też wybieram sie nad polskie morze,w tamtym roku też byłam,a co do brązowych oczek to myślę,że szarości jak najbardziej pasują do brązowych oczu

Robiłyśmy ostatnio analizy kolorystyczne w szkole i to wcale nie jest takie proste

Młoda pozdrawiam
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora