Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-02, 20:55   #1629
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Sprawdzony sposób na piękne i twarde paznokcie!

Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam odwieczny problem z paznokciami. O zapuszczeniu nigdy nawet mowy nie było. Preferuje krótkie, naturalne paznokcie, ale i tak ciężko o estetyczny wygląd kiedy płytka paznokcia jest rozdwojona, matowa, "niezdrowa". Ostatnio koleżanka poleciła mi odżywkę Nail Tek i o dziwo... stan się poprawił . Używam jej zaledwie od miesiąca ale moje paznokcie są o wiele twardsze. Czy któraś z Was ma doświadczenia z tym produktem? To odżywka podkładowa - tylko pod lakier. Ja używam Foundation II.
Linia ja o Nail Tek czytałam już w trakcie kuracji peggy sage i jeśli peggy by nie pomogła skłaniałam się ku kupna Nali Teku. ale że peggy diametrlanie poprawiła stan moich paznokci wiec dalej nie szukam ale super że równiez i Tobie pomogła

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
witam, ja od zawsze mam krótkie paznkcie poniewaz gram w siatkę i koszykówkę i nie fajnie wtedy mieć takie długie
mimo to zawsze je ładnie piłuję i używam odżywki z avonu
polecam.. po trzecim uzyciu paznokcie stały się bardzo twarde , a po jakimś czasie płytka wyglada o wiele lepiej niż wcześniej
ja gram w koszykówkę i tak jak Ty mam raczej krótkie ale nie króciutkie paznokcie i w momencie kiedy po porodzie wróciłam do treningów a paznokcie były mega kruche to na treningi każdy obklejałam plastrami bo każda styczność z piłka kończyła sie kolejnym uszkodzeniem wrr i zaczęłam szukać czegoś co pomoże moim pazurkom.

widze ze kazda z nas znalazła produkt który jest the best dla paznokci

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez moniasc Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=881
http://old.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85625
tam możesz poopowiadać o avonie nie zaśmiecaj mi topiku, bo zaraz ktoś będzie pisał jak to wczoraj moczył nogi. POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY TO JEST TOPIK O KLEJU DO PAZNOKCI. TYLKO I WYŁĄCZNIE!

Ta uwaga zapewne dotyczy również mnie, usuń moje posty i może zmień tytuł wątku żteby nikt nie mówił o swoich sposobach.
bardzo Cie przepraszam za swoje posty nie na temat.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując