Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Bielenda- opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-25, 12:12   #60
Młoda kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 114
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Udało mi się jeszcze przetestować miód do ciała Eco Care. ma bardzo lekką konsystencję, szybko się wchłania, jest super na lato. raczej dla skóry normalnej, dla mocno przesuszonej skóry może okazać się niewystarczający (w ogóle nie natłuszcza, delikatnie nawilża).
bardzo przyjemny, delikatny, słodki zapach, odrobinę kwiatowy, odrobinę cukrowy.
ogólnie oceniam kosmetyk dobrze, ale nie powalił mnie na kolana, zwłaszcza od strony pielęgnacyjnej. jednak w sezonie wiosna-lato szybkość wchłaniania okazuje się byc jego bardzo dużym atutem.
po skończeniu aloesowego kremiku udałam się do rossmanna celem zakupienia kolejnego kremu pod oczy i skusił mnie dwupak kremiku aloesowego i rozświetlajacego kremu mineralnego morze martwe. krem ma bardzo podobne właściwości jak jego aloesowy brat - jest dobrym nawilżaczem, ma przyjemną konsystencję i jest podobnie zadziwiająco mocno perfumowany jak na kosmetyk tego typu (choć zapach - nie przeczę - jest przyjemny)
mam dużo kosmetyków w zapasach, ale jak już wykończę ze 2-3 balsamy, to kupię sobie jakies bielendowe masło albo balsam
mam chrapkę na orzechowe masło piękna skóra albo balsam brązujący z tej serii dziewczyny, możecie coś o nich powiedzieć?
__________________
niestety, nawet kobiety są tylko ludźmi.
Młoda kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując