Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 11:58   #3852
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ja mam naturalne jasne brwi,jaśniejsze niż włosy (ale na szczęście mam czarne rzęsy ) i sobie sama robię henną. Nigdy mi kosmetyczka nie robiła,bo wg mnie szkoda trochę kasy, ostanio w Naturze henna była za parę złotych,starcza na kilkanaście użyć,a u kosmetyczki byś zapłaciła od razu ok.30( henna się szybko zmywa jeśli chcesz naturalny efekt, jeśli masz coś w stylu Augusta Mocnego to może się dłużej trzyma) A i moja opinia jest taka,że jednak najlepiej robić czarną hennę i krótko trzymać-przyciemnia brwi a wygląda naturalnie-nikt nie poznaje że mam hennę. Brązowa już nie wygląda naturalnie Ale się nawymądrzałam


Kasiu, nad morze możesz jechać i bez pogody bo i przy sztormie pięknie wygląda i jodu jest więcej

Moniś,Ja loki robiłam kiedyś często, na mniejsze i większe okazje i najlepsze są (nie wiem jak to s profesjonalnie nazywa) grzane wałki Loki utrzymują się przez wiele godzin,polecam Ci jeśli lubisz pokręcone włosy
Ja w Ie mieszkam niedaleko morza i jodu mam pod dostatkiem. Ja chciałam leżeć plackiem na plaży i się opalać i od czasu do czasu wskoczyć do ciepłego morza.
Niestety się nie zapowiada więc nastąpiła zmiana planów i jedziemy do Pragi

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Malinko nie kus wlasnie zauwazylam ze slicznie Ci sie odbily te wzorki



Domyslam sie Aga. A do kiedy trwa ten konkurs Rimmelowy?

A wiecie co, wlasnie mialam napisac, bo mam podklad Rimmel Lasting Finish, nie uzywam go non stop ale jak go uzyje kilka dni pod rzad to strasznie cera mi sie pogarsza...moze to jakis zbieg okolicznosci, bo mam takie okresowe wysypy, ale ostatnio to juz przesadnie mi sie cera posypala...juz sama nie wiem co mam o tym myslec:/
Ja mam ten podkład - Lasting Finish i dla mnie jak na razie to nr 1. Chowają dla mnie się przy nim revlon, loreal itp.
Mam już ze 3 opakowanie a przy moim maniactwie kosmetycznym to serio sukces że jakiś produkt kupuję kilka razy z rzędu
Cerę mam po nim ładną a np. revlon sc mnie strasznie zapychał i miałam cerę fatalną
I gratuluję sesji
Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane!

Dzisiaj 13 a jest to jeden z szczęśliwszych dni w moim życiu ^^.
A dlaczego?
BO dostałam się do DOUGLASA (blue city)!! Będę tam pracować, o szczegółach dowiem się dzisiaj jak dojadę tam ^^.

Mnie też ciekawi Malinko, apropo czy apropos ^^
Gratki


I w ogóle kupiłam wczoraj w końcu duraline i dysk brązująco, rozświetlająco, pudrujący z sephory i się z tego cieszę bo u mnie nie ma ani inglota ani sephory więc korzystam z dobrodziejstw rodzinnego miasta

No i uczulenie mi prawie zeszło
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora