Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-03, 13:09   #4127
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem, że Was męczę ale tak sobie teraz przypomniałam, co myslicie o farbach chi farouka? ja miałam robione nimi dwa razy, raz u fryzjera, kolor i połysk był niesamowity, niestety dość szybko się wypłukała i bardzo pojaśniały mi wtedy włosy... później zrobiłam sama w domu, wszystko wyszło raczej w porządku, tylko kolor... niestety nie taki sobie wymarzyłam a wszystko przez to, że kolor upatrzyłam na internetowej palecie i nie wiem jak byłoby z wypłukiwaniem, bo dwa dni później nałożyłam mój ulubiony wtedy jasny brąz złocisty loreala... pytanie tylko jak sprawują się blondy farbka jest dość duża i nie droga ( nawet w domu mam jeszcze troche mniej niż pół z tamtego farbowania, jakoś szkoda mi wyrzucić). na allegro wyczytałam, że może rozjaśniać nawet do 5poziomów co o tym myślicie?
Edit: dziewczyny doczytałam teraz, że sa też farby chi mocno rozjaśniające nawet do 8 poziomów, może to byłoby dobre rozwiązanie dla tych, ktore mają swoje włoski ciemne wrzucam Wam stronkę http://allegro.pl/chi-infra-rozjasni...268422519.html
podobno zalecane bardziej do pasemek i balejazy czy na cale wlosy nie beda za silne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora