Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-18, 21:01   #2111
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Nie ja wzięłam 2 cynamonowe bo ta żurawina mi jakoś mi nie podeszła. Taka chemia straszna ;/
Bez jaj myślisz, że do Polski co innegoprzyszło? Fiolet piękny poluj,poluj

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



To już wiem kto ostatni róż chwycił

---------- Dopisano o 21:27 ---------- PoprA ja własnizeAdni post napisano o 21:27 ----------


No dla mnie to taki typowo wieczorowy odcień. Bardzo polecam
Właśnie nie wiem. Nazwijcie mnie nienormalna, ale cholibkę nie widzę w tym mazidle fioletu

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
czyli limitka wampirza jest w Naturach? czy nie? bo ja już nie wiem
Jest w Naturach

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
jaka świeczka???

Ja bym wzięła gdyby to była czerwień - a tu znowu myk z essence, jak z eclipsowym błystkiem. Super czerwień, a na ustach malina.
Mocno trzymają się podobnie lip tinty z whoom boom i pomadka z celii
Aaaaa, chyba od rana wskoczę do Natury, bo jadę z ojcem na zakupy. Zakaszle, zasmarkam, ale fioletowy lakier muszę zdobyć
Teraz w Naturach, za dowolny zakup można wybrać za 3,99 zł świeczke w szklanym opakowaniu :żurawinę lub cynamon Jest na pierwszej stronie gazetki.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora