Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 07:03   #4782
ania02041987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Bruxa3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Zarejestrowałam się tu, bo szukam pomocy u mądrzejszych od siebie - jestem chora na ten kolor:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwBQ&dur=350

Mam teraz swój ciemny blond z pasemkami. Czy możecie mi podpowiedzieć jak uzyskać taki odcień z blondu?


23.12.2011 farbowałam włosy farbami z Joanny i wyszedł mi dokładnie taki sam kolor jak ma Ashlee Simpson, na który też od dłuższego czasu chorowałam
Swój naturalny kolor włosów mam tak samo jak Ty ciemny blond, i miałam robione pasemka, różne kolory blondu.
W/w pasemka robiłam w sierpniu więc odrost swoich naturalnych włosów już był spory. Tak więc farbę nałożyłam najpierw na odrosty, a poźniej na całość włosów i trzymałam 40 minut.

Musiałam kupić dwie farby, bo włosy mam długie do połowy pleców i dość grube więc jedna farba nigdy mi nie starcza.

A więc kupiłam farby Joanny dziki kasztan i jesienny liść. Wymieszałam ze sobą i wyszedł mi taki kolor jak ma Ashlee Simpson, z czego jestem bardzo zadowolona.
ania02041987 jest offline Zgłoś do moderatora