Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-15, 11:19   #2645
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A ja chciałam pojechać na zakupy, kupić przy okazji jakąś farbę, ale prawie mnie razem z drzwiami z domu wywiało! No i się wróciłam, wkurzona jestem :/
U was też tak wieje i śnieży?


A co do ciemnych brązów sklepowych - praktycznie zawsze wychodzą czarne, więc ja nie rozumiem w czym problem. Taka jest prawda Średni brąz, jasny brąz, czekoladowy brąz, orzechowy brąz, złocisty brąz itd już raczej wychodzą normalnie. I tak- farbowałam ciemnym brązem jak Agata, miałam czerń, która nie zmyła się tak szybko jak mogłoby się wydawać.
skoro wpadłaś to chce Ci powiedzieć ze krem jest rewelacyjny, jeszcze nigdy nie miałam takiego gładkiego nosa

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
u mnie też sypie,ale jest jedynie -2 stopnie,a nie tak jak parę dni temu -20
z dwojga złego wolę zamiatać niż skrobać

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A ja chciałam pojechać na zakupy, kupić przy okazji jakąś farbę, ale prawie mnie razem z drzwiami z domu wywiało! No i się wróciłam, wkurzona jestem :/
U was też tak wieje i śnieży?


A co do ciemnych brązów sklepowych - praktycznie zawsze wychodzą czarne, więc ja nie rozumiem w czym problem. Taka jest prawda Średni brąz, jasny brąz, czekoladowy brąz, orzechowy brąz, złocisty brąz itd już raczej wychodzą normalnie. I tak- farbowałam ciemnym brązem jak Agata, miałam czerń, która nie zmyła się tak szybko jak mogłoby się wydawać.
zobaczymy jak mi wyjdzie ta ciemna profeska
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora