Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCEŃCIE MOJE MAKIJAŻE @:))))))))))))))))0
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-09, 08:16   #53
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: OCEŃCIE MOJE MAKIJAŻE @:))))))))))))))))0

Julki
Generalnie bardzo dobrze. Mam jednak kilka uwag natury technicznej:
I - nie łącz wszystkich technik i metod jednocześnie w jednym makijażu - to znaczy:
a) Jeśli robisz bardzo grubą kreskę eyelinerem, to resztę stonuj, użyj cieni matowych lub bardzo delikatnie perłowych;
b) jeśli używasz bardzo mocno opalizujących cieni - nie nakładaj ich od góry do dołu - lepiej użyć ich jako akcentu i na pewno nie pod łukiem brwiowym bo powodujesz, że oko wydaje się głębiej osadzone, a łuki brwiowe wydatne;
c) zastanów się najpierw nad efektem jaki chcesz osiągnąć, nie dobieraj kolorów przypadkowo;
d) to już było wspomniane – najlepszy efekt osiągniesz jeśli dopracujesz przechodzenie kolorów i tonów jeden w drugi;

II - kreska na ustach jest za mocna, unikaj jak ognia takich kontrastów; Jest to jeden z największych błędów i manier w makijażu;
Zawsze taki makijaż postarza i jest sztuczny;

Ale brawo za odwagę i chęć eksperymentowania.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując