Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 14:23   #3808
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Załącznik 4963438
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A mogłabym zobaczyć Twoje włosy? Chciałam pokazać Cioci a znaleźć w tym spamie to..

Dziękuje.
Wypróbuję jutro ponieważ teraz mam już na głowie olej Porzeczkowy z Alterry ( po nim mam bardziej ujarzmione włosy).
A mogę zrobić taką miksturę bez keratyny? Ostatnio jak dodałam do maseczki kilka kropelek to nie byłam zadowolona z efektu końcowego.
O TT słyszałam ale jakoś nigdy nie mogłam uwierzyć, że taka zwykła szczotka potrafi idealnie rozplątać włosy. Dostanę ją w Douglasie albo Sephorze czy tylko przez internet?
No pewnie, że możesz bez keratyny Ja keratynę dodałam, bo u mnie fantastycznie poprawia stan wlosów, ale jeśli wyprobowalas i widzisz, że Twoje nie lubią, to nie dawaj. Cała reszta świetnie nawilży i na pewno dobrze wplynie na kondycję.

TT mozna chyba tylko w internecie kupić. Kołtuny rozjaśnianych włosów rozczesuje skutecznie. Wyprobowałam na koleżance z pracy. Chciala już wycinać kudły ze spodu, a ja jej rozczesałam moim TT

Moje wlosy wklejam w załączniku

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki. Nieżle już. Nie jest idealnie co prawda, katar jeszcze się ciągnie, ale już żyję



Spoko Popatrzę. Choć raczej nie zakupię- to OPI
Te wirusy, to teraz jakaś pożoga Moja przyjaciólka tez zdycha od kilku dni.

No patrz, a ja jakos nie przyuważyłam do tej pory, że OPIków nie lubisz

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
1,2 zdj- 16 lipiec 2012
3 zdj- 17 sierpień 2012
4 zdj- 22 sierpień 2012
5 zdj- 6 wrzesień 2012
6 zdj- 30 wrzesień 2012
7 zdj- 11 październik 2012
Szok!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a tu mój pękacz
Niestety, nie lubię pękaczy

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ala powiedziała wczoraj: granat, jest więc granat
A dokładniej bardzo ciemny granat z Miss Sporty, a na nim niebieskie flejksy z Inglota No i oczywiście bąble - odżywka mi zgęstniała już bardzo, to pewnie, między innymi, dlatego, ale bez obaw już zamówiłam nową
Chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że zachwycę sie tym kolorem i zdobieniem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b 001.jpg (44,5 KB, 56 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora