Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-17, 09:59   #2344
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Poważnie?
u mnie to podejrzenie było,bo od jakis 4- 5 lat( co jakis czas) z tylu na podniebieniu miękkim cały czas z w tym samym miejscu robi mi sie taki babelek z jakims płynem, rośnie,pęka goi sie i tak w kółko
Przywykłam juz do tego
Współczuje sytuacji z tatą
ehhh...ja to bym chciała,żeby moj tata sobie jakąś fajna kobiete znalazł,bo jakiś czas temu miał taka przykra przygode,że masakra

Mozesz mi podac linka do tego forum?
ja bym chciała,żeby moja mama kogoś znalazła głupio mi,bo na święta np. jedziemy do mojej mamy, do mojego taty, a potem jeszcze do rodziców TŻ i smutno mi,że moja mama zostaje sama, bo w GW jest tylko rodzina mojego taty... tak samo teraz jest po tej operacji, nie może nosić ciężkich rzeczy,a ja też pracując po 10 godzin nie zawsze mam czas,żeby jej pomóc kręci się koło niej taki jeden,ale ona go nie chce
zresztą moja mama zawsze trafia na facetów,którzy chyba potrzebują mamusi,a nie kobiety

tutaj masz jak to wygląda na pantomogramie http://www.doktorbart.pl/ciekawostki_067.html warto zrobić (koszt 50 zł)
Kurcze nie moge znalezc tego wątku,ale poszukam jeszcze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora