Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 08:47   #1108
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziekuje A orientujesz sie moze, czy dzialanie takiego domowego urzadzenia do mikro (mysle o efektach) jest choc troche zblizone do mikro robionej w salonie?



Rozswietlacz I cien Chanel Moonlight Pink cudasny
Coś tam na pewno zadziała, ale obawiam się że jeśli ktoś miał mikro w salonie to się chyba zawiedzie, skoro to urządzenie kosztuje nie całe 200 zł . Ale do takiego 'odświeżania' skóry można kupić
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cholera mnie weźmie z zamówieniem EL, napisałam wczoraj maila, opisałam sytuację, pisałam, że już dzwoniłam na infolinię, a oni mi przesłali w załączniku dokument, który muszę wydrukować i im odesłać, że potwierdzam, że nie dostałam zamówienia w całości i dopiero wtedy się tym zajmą. Powariowali czy co?
Jak dla mnie sklep EL stoi o wiele niżej niż inne, nie wspomnę o pakowaniu produktów gdyby ktoś w sortowni mocniej rzucił paczką pewnie coś by się rozwaliło
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora