Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-07, 10:46   #435
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

creatura - dziękować Faktycznie jakbym miała takie włosy jak mam po hennie (w sensie koloru) to też bym ich chyba nie ruszała. A powiedz jeśli nie chcesz zmieniać koloru - próbowałaś Cassi? Czytałam twoje posty w tym temacie i widać, że masz ogromną wiedzę o hennowaniu - szacuneczek

jeśli chodzi o dodatki - probowalam kiedys dodawać mocnej esencji z kawy, z hibiskusa i wina czerwonego - ale szczerze powiedziawszy to nie zauważyłam, żeby to coś zmieniło. Do dwóch ostatnich hennowań dodałam olejku eterycznego - pomarańczowego ,ze względu na zapach, bo niemiałam pojęcia ze przyciemniają kolor. Wiesz może które konkretnie przyciemniają? Cytrusowe jak mi się zdaje rozjaśniają. Więc ja się ogólnie hennuję bez dodatków - tylko miód czasem dodaje, żeby się lepiej trzymało. A wizażanka która poleciła mi olej musztardowy (muszę sprawdzić jej nicka), pisała że hinduski dodają mocną esencję z czarnej herbaty do przyciemnienia henny.

Jak przygotowujesz henna gloss? Tzn. chodzi mi konkretnie o przygotowanie henny - zostawiasz ja na noc z sokiem z cytryny i dopiero potem dodajesz odżywkę? czy odrazy po dodaniu soku nakładasz na głowę?

U mnie najintensywniejsze kolory wychodzą jesli własnie henna postoi przez noc i naciagnie, ale wiem że są różne szkoły.

pozdrawiam
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora