Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdjęcia,które motywują was do dbania o włosy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-07, 13:49   #15
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Zdjęcia,które motywują was do dbania o włosy :)

Wyobraźcie sobie, ze myjecie się raz na tydzień, mycie włosów to przelanie wodą raz na miesiąc (o ile w ogóle), włosy tniecie raz na rok, może dwa razy - okazji świąt... to jest możliwe. I wcale nie musi być takie ciężkie, to jest coś w stylu "naturalnych" dreadów, więc pod względem wagi tragedia to nie jest...
Co tu dużo gadać. Jakiś rok, dwa lata temu była akcja "myj zęby coś tam coś tam...". Dziennikarze puszczali relacje, mini wywiadziki z ludźmi. Na takich typowych wsiach, najczęściej ludzie starsi, odpowiadali: "no, co niedzielę myję, żeby do kościoła było". XXI wiek... więc co tu się dziwić, że takie kołtunowe zjawiska były jeszcze jakieś 60 lat temu...
A co do motywacji. Mnie to na serio motywuje. Nigdy bym się rzecz jasna nie doprowadziła do takiego stanu, jednak wyobraźnia działa...



P.S. Tak samo było z zakładaniem nogi na nogę - od czasu gdy zobaczyłam zdjęcie paskudnego żylaka nie założyłam nogi na kolano drugiej...
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując