Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Step by Step '' The Golden Mystery''-dla Madie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-09, 09:58   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Step by Step '' The Golden Mystery''-dla Madie

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Cudnie


Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Wow! Pięknie Ci to wyszło
Dziękuję Ci z całego serca za ten step.

Dzięki użyciu tego błyszczącego cienia na koniec makijaż nabrał super sylwestrowego charakteru. No i jest w sam raz dla tych osób, które źle by się czuły w ciemnych makijażach. Ja chyba też dla siebie wybiorę taki właśnie, postawię na błysk
No i myślę że moja koleżanka będzie zadowolona z takiej propozycji (bo to przecież z myślą o niej)
Ten pasek rzęs to takie jakby kępki tylko umieszczone na pasku w równej odległości prawda? Widziałam je już przy Twoim makijażu takim czerwonym. Jeśli łatwiej się je nakłada niż kępki to myślę że to właśnie będzie strzał w 10.
Kępki tak jak Ci pisałam naklejają mi się krzywo, a tu wszystko wygląda super naturalnie.

Jeszcze raz Ci dziękuję
Madie, cieszę się że podoba się Tobie.
Kepki bez problemu przykleję komuś, sobie nie potrafię tak ładnie. Dlatego wolę kupić zwykły pasek z rzęsami i pociąć go na kępki po kilka rzęs . Jest znacznie łatwiej

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Aga, a myślałaś kiedyś żeby otworzyć własną szkołę makijażu?
Masz tyle pomysłów na makijaże,że starczyłoby na kilka wizażystek! podziwiam wszystkie bez wyjątku, ale złoto (moje ulubione - bo błyszczące!) zajmuje specjalne miejsce w moim sercu
Tru pięknie Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
musze się nauczyć przyklejać sztuczne rzęsy... ehhh Jakoś mi to nie idzie hehe

Makijaż bajeczny Pięknie wyszło
dziękuję Rei

Cytat:
Napisane przez weronika nadara Pokaż wiadomość
za dużo troche błysku. darowałabym sobie to z nieruchomej powieki, albo uzyła perłowego a nie z drobinkami. a najlepiej to wymodelowała bym to czekoladowym matowym brązem.
a poza tym to jest świetnie i ta kolorystyka jest dla ciebie stworzona!

aha, i jeszcze jedno. nalozylabym róz na kości a nie po kości. jeszcze bardziej podkreslasz przez to trójkątnosc twojej twarzy. ale ty pewnie doskonale o tym wiesz a ja i tak zawsze znajde dziure w całym:P
nie przejmuj sie moim gdakaniem!
Weroniko, bardzo biorę sobie Twoje uwagi do serca bo są niezwykle trafne i cenne. Pisz ile chcesz dziękuję.
Pod łukiem brwiowym nie miałam błyszczącego drobinkowo cienia tylko lekko perłową biel a kości podkreślam tak jak piszesz ale dodając na ich szczyty rozświetlacz odbicie światła powoduje złudzenie optyczne że bronzer jest nałożony pod kości.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż Aga uwielbiam Twoje stepy
dziękuję Oliczku

Cytat:
Napisane przez katmaz1 Pokaż wiadomość
Extra! Jak zwykle zreszta
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Makijaż oszałamiający świetlisty , podkreślający oko , w sam raz na wieczór jak zawsze pełna precyzja
pięknie dziękuję

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Piekny!!!!Te kolory sa Twoje Powiedz mi prosze jak pozniej sciaga sie te rzesy?Zwykłym mleczkiem?
dzięki
Przecieram oczy oliwka i po prostu je odklejam, choć czasami jest to ciut bolesne są płyny które rozpuszczają klej

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
Cudny po prostu Zakochalam sie Wygladasz bosko
Mam jedno pytanko. W stepie napisalas, ze najpierw dokleilas rzesy a potem pomalowalas rzesy. Ja czytalam, ze najpierw powinno sie zrobic caly makijaz(razem z tuszem) a dopiero potem doklejac kepki i tak zawsze tez robilam. Wiec juz nie wiem jak to ma byc
dzięki
Wiem że wszędzie teoretycznie radzą najpierw pomalować oko a potem przyklejać ale moim zdaniem wtedy kępki odznaczają się od naszych naturalnych rzęs . Dlatego wolę je razem tuszować

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
świetnie
dzięki

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
ach Aga spryciulo Ty, uwielbiam Twoje makijaże nie ma wśrod nich nawet "pol makijazu" ktory by mnie nie zachwycil, posiedze se teraz i sie pogapie na golden mystery rozkminiajac jak Ty to robisz
dziękuję

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
No coz, jak zawsze mistrzostwo swiata-bijesz wlasne rekordy
dziękuję

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Aguś, jak zawsze bosko Wiesz jak bardzo uwielbiam błysk, a w Twoim wykonaniu to mistrzostwo. Bardzo, bardzo mi się podoba.
dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując