Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-19, 19:09   #22
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Aha, dzięki
Powiedz mi jeszcze jaki pędzelek ma ten tusz do kresek? Długi, krótki, sztywny, wygodny?
To mój pierwszy tusz do kresek więc nie mam porównania. Wiem tylko że są krótkie i grube oraz długie i cienkie. To ta druga opcja Ani za giętki ani za sztywny - zresztą w drogerii pewnie będziesz mogła otworzyć i zsrawdzić Jak ja umiem nim krechę namalować (co prawda drżącą no ale) to musi być całkiem dobry

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
melduje sie kolejna fanka joko. zachecona wątkiem "joko producentem selektywu" pobiegalm do drogeri pod blokiem obfitujacej w joko i kupilam
puder chocolate (jasniejszy) i zakochalam sie. cuuuuudo, pieknie pachnie i rozswietla twarz a do tego to luksusowe opakwanie z lusterkiem. ciagle wyjmuje puder z torebki, zeby sie pochwalic jaka ladna rzecz mam przy sobie. doslownie czuje sie jakbym w rekach trzymala jakiegos diora
zbieram sie i chyba znow zajrze do sklepiku. cos czuje , ze nie wroce z pustymi rekoma. zdam relacje z nowych zdobyczy
A błyszczyk z tej serii.... mam wrażenie, że używam Lancome albo Diora ma tak piękne opakowanie.
Nigdy bym na JOKO nie zwróciła uwagi gdyby nie cienie Winter Glamour. Najpierw zobaczyłam cudne kolory i to jak się pięknie błyszczą a potem to eleganckie opakowanie musiałam je kupić JOKO?? Nieeee to niemożliwe! Przecież to Polska firma
Jutro jadę do Mikołowa, jak zdążę to może kupię 2 błyszczyk albo cienie.

Aha jeśli chodzi o cienie Orient Poeme to maja jedną wadę... są za sypkie. Ale co tam, i tak je uwielbiam

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Ten puderek Chocolate nadaje się do stosowania na co dzień?
bo nei chciałabym uzyskac na twarzy efektu brokatowej bombki choinkowej
O to samo zapytałam ukrycior bo ona go ma i używa i oto co mi napisała:
Cytat:
Puder jest inny, niż np. bronzer z poprzedniej sezonówki Orient Poeme. Tamten miał spory brokat, dawał mocny błysk. A ten jest zupełnie inny. Ponieważ jestem typową porcelanką, której żadko który fluid odpowieda, czasem chcę się przybrązowić. I tak - jasnego mogę użyć bez problemu na całą twarz, daje mi róny kolorek, bardzo naturalny ale ciepły a nie moja typowo trupia twarz. I o dziwo matuje (też mam mieszaną). Z tym, że zostawia dorbinki, typowo mikroskopijne, musiałam się przyjrzeć w mocnym sztucznym świetle, by dojrzeć błysk. Do mieszanej pasuje bez problemu. Ciemnego odcienia używam typowo do modelowania, na kości policzkowe i też się zdziwiłam, bo mam wrażenie, że on nabłyszcza bardziej, ale to może być subiektywne. Puder nie zapycha, nie włazi w pory i nie robi mi plam (nakładam dużym pędzlem Sephory). A do cieni dopiero się przymierzam
(to z wątku: Joko producentem selektywu?)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-12-19 o 21:54 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując