Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-20, 19:46   #2496
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Kachula proszę moje brewki
I to po farbie Świetnie wygląda!

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Eh... Zawsze chcemy to czego nie mamy Ja bym chciała włosy mojej mamy, bo ma bardzo gęste i ciemne naturalnie

A odnośnie azjatyckich loków, chyba teraz ja wywołałam fale uwielbienia i "ja tez takie chcę"
Moja mama ma cieniznę ale za to karnację, kolor i oczy były zawsze moim marzeniem. Ona nawet w zimę wygląda jakby opalała się w tropikach

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Nie no, ja wiem, że takie włosy to też kłopot, ale ja bym się bardzo chętnie zamieniła. Bo wolałabym wyciąć degażówkami kiedy jest z czego, niż męczyć się z tymi cieniutkimi kosmykami jakie mam. Zwłaszcza teraz, kiedy mi wypadają od 2 miesięcy i nie mogę tego skutecznie zatrzymać (a badania mam pięknie w normie)...
Niestety cienkich włosów fryzjerzy też nie potrafią obcinać i układać, dlatego teraz tylko podcinam na prosto dla wyrównania starego cieniowania, a grzywkę tnę sobie sama. Finalnie jak będę miała dłuższe włosy będę ciąć w kształt " U ".

W genetycznym meczu przegrałam z bratem, który ma gęste i ciemne włosy
Faceci Nawet nie doceniają włosów. Moja siostra ma tak gęste i ich nie szanuje.
Nie martw się włosami na zapas. Jak ci powypadają jak mi, a już będzie ze 2 lata, to wtedy porozmawiamy. Mam więcej niż 3/4 mniej włosów niż dawniej. To strasznie wygląda jak idę w rozpuszczonych a one sklejają się w trzy pasma i tak wiszą... Przestałam chodzić w rozpuszczonych bo nawet szkoda te kłaki pokazywać. Do tego masa, ale to masa baby hair po całej długości a przy blondzie wygląda to na ostro spalone i pourywane włosy. Ostatnio babka patrzyła na mnie z takim politowaniem jak oglądałam kolejną blond farbę. Gdyby tylko się przyjrzała to widziałaby zdrowe włosy z lekkim rozdwajaniem a nie spalone końce od rozjaśniania... Cieszę się tylko ile mi odrasta i załamuję się jednocześnie, bo widać przez to ile włosów mi wypadło.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora