Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chudnę :(
Wątek: Nie chudnę :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-23, 07:19   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nie chudnę :(

Cytat:
Napisane przez kannapka666 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie serdecznie!
Piszę do was, ponieważ szukam rady.
Mam 157cm i ważę 65 kg Nie trzeba ukrywać, że to zdecydowanie za dużo jak na moją małą posturę (babci jedzonko takie dobre .) Postanowiłam więc coś zmienić i od trzech tygodni przeszłam na dietę. Jednak nie radykalną, bo nie chcę mieć efektu jojo. Po prostu zmieniłam swój jadłospis, do trybu życia dodałam dużo sportu i ćwiczeń, a mianowicie: ćwiczę rano ok 30-40min po śniadaniu i ok. 18-19:00 idę biegać. Na razie małe dystanse, bo jednak tusza i brak kondycji robią swoje :P Moim zdaniem robię na prawdę dużo, jednak na razie nie widzę żadnych efektów... A szczególnie brakuje mi efektów widocznych na wadze... Wiem, że to dopiero 3 tygodnie, ale jakieś gramy powinny już lecieć, a tu nic
Więc dziewczęta, co powinnam trenować, co powinnam jesć, czego unikać???
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
Pozdrawiam serdecznie
Ada
Unikaj potraw z mąk (wszelkie makarony, chcleby, kluski, placki, naleśniki, pizze, ciasta itp) słodyczy, chipsów i tego typu przekasek, kupnych napoi w tym soków (TAK soków), cukru, suszonych owoców (są zdrowe ale często chrzczone cukrem i olejem i to zywnośc mocno skoncentroana, prawdziwa bomba kaloryczna)

Tak na początek i zobacz co będzie. Zmniejsz lekko porcje jakie zjadałaś do tej pory, tak o 1/4 wystarczy.

babcine jedzenie, to często jedzenie całkiem zdrowe i nie ma co szaleć , wystarczy się przyjrzeć i często tylko zmniejszyć porcje i zrezygnowac z dokąłdek i niestety... ciast.

Co do sportu- uprawiasz haos.
Nie ćwicz 2 razy dziennie, bo to mija się z celem.
określ np 4-5 dni w tygodniu i rób tych biegów/treningów mniej ale mocniejsze/dłuzsze, raz dziennie.

No i poczekaj trochę na formę, to potrwa ale młoda jesteś szybko przyjdzie, wraz z możliwością wydłużania biegów, mocniejszych treningów waga zacznie elcieć.

Nie biegaj codziennie bo zarobisz kontuzję, na początek 3 razy w tygodniu wystarczy i nie dzień po dniu tylko z przerwami na regenerację nóg.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując