Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 11:52   #3478
ComboKing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Witam : )
Widzę, że na tym forum znajdują się same Panie, no to bedę wyjątkiem

Od dłuższego czasu mam problem z trądzikiem. Najwięcej tego cholerstwa mam na brodzie. Ostatnio nie pojawia mi się zbyt wiele nowych pryszczy, ale mam charakterystyczne czerwone małe plamki - pozostałości przede wszystkim po wyciskaniu :/

Przeczytałem cały ten wątek i masę innych. W najbliższych dniach zakupię:
- Acne Derm
- Salfazin (100 tabletek z cynkiem i innymi witaminami - podobno pomaga, a i tak muszę witaminy zakupić)

Acne Derm stosował będę na noc. Przed jego użyciem oczyszczę twarz żelem z Avonu (nie pamiętam nazwy, ale fajnie oczyszcza, taki z jakimiś minerałami, można stosować go tylko raz na dzień).
A mam pytanie: w jaki sposób oczyszczać skórę rano i w dzień? Rano się golę, do golenia mam żel z rossmanna z witaminą B6, czy Bileś tam , po goleniu tez mam żel, ale adidasa, nawilżający. Czyli poranek mam już zalatwiony

Ale w dzień bardzo często przychodzę no i jestem spocony, czy po prostu czuję się nieświeżo. Mydłem z tego co wiem skóry nie mogę przemywać. Avonem też nie, bo on skórę wysusza i tylko wieczorem go stosuję. Czym więc odświeżać, oczyszczać skórę w dzień? Myć twarz wodą, a potem jakiś tonik? Mam jeszcze z połowę butelki U20 - http://www.undertwenty.pl/anti_acne.php#/p1 .

Tylko teraz sobie tak myślę:
na noc żel avon + acne derm ; rano do golenia żel , po goleniu krem nawilżający ; w dzień jeszcze inny tonik. Czy to oby nie za dużo preparatów?

Możecie napisać, z czym stosowałyście(stosowaliśc ie) Acne Derm? Co do mycia twarzy przede wszystkim, co do jej nawilżania? (po avonie twarz mi się wysusza, po acne derm będzie jeszcze gorzej).

pozdrawiam
ComboKing jest offline Zgłoś do moderatora