Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-06, 19:05   #293
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

teraz mozesz odstawic wode utleniona, albo jeszcze kilka dni uzywac a potem zamienic na sol fizjologiczna. kupisz w aptece.
nie wiem dokladnie co to za gulka i od czego, ale jesli Cie to niepokoi i rzeczywiscie nie bylo jej wczesniej to wybierz sie do laryngologa moze..? chociaz z drugiej strony, chyba kazdy laryngolog za przeproszeniem pieprzy o kolczykach, zeby wyjac i nie nosic :| ja niestety raz na taka trafilam, nie umiala pomoc wiec skupila uwage na opierdzielaniu mnie z powodu kolczykow hehe.. no coz rozni sa ludzie
zapewne chodzi Ci o jednorazowy aparat do przekluwania nosa... sa one zaprojektowane do przeklucia nosa i teoretycznie sie nadaja, ale ja mimo wszystko wole igle jest ostrzejsza niz kolczyk ktory rozrywa Ci skore podczas przebicia tym 'pistoletem'
wstrzymaj sie jeszcze z 2tyg. chociaz z wymiana kolczyka na inny, ale naprawde nie polecam tych kolczykow z kuleczka na koncu..
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując