Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba majirell-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-19, 18:50   #420
splash
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
A to moje ,świeżo farbowane włosy kolorem 9.11-mało popielaty, ale dla mnie bomba-beżyk taki jak chciałam. Pani najpierw nałożyła farbke na sam odrost-30min, póżniej zmoczyła, masowała i po 2 minutach zmyła-a efekt -jak dla mnie bardzo zadowalający
Karo, wyszło pięknie Mnie ten 9,11 kolorek wychodzi chłodniej niż tobie karo, ale na pewno nie jest popielatym odcieniem. Nie jest ani ciepły, ani zimny
On nie ma nic wspólnego z popielem i ja się z tego cieszę, tylko dla mnie jest zbyt silna, bo po 5 minutach mam już tak jasne włosy, jak ty karo (mam naturalny jasny blond), wustarcza mi majirel poziom 10 na 6% oxydancie i mam tak samo jasne włosy o pięknym odcieniu.
Ale włosy nab łyszcza lepiej niż majirel i to mnie przy niej kusi.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Ja mam teraz pytanie, czy nie wypadają Wam dziewczyny włosy po tych farbach? ja farbuję tylko odrosty, sporadycznie używam odcieni rozjaśniających typu majiblond, wcześniej robiłam Luo color, bardzo delikatny, blondy przeważnie na poziomie 9, 8 teraz mam poziom 10 (naturalnie mam jasny blond, więc 6% woda mi wystarcza). Czy Wam też włosy strasznie lecą?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Czy farba majiblond może bć stosowana z 6% utleniaczem zamiast 9%, mam naturalny jasny blond, dobrze się rozjaśniają, przy odcieniach popielatych i naturalnych, czy perłowych nie żółkną mi włosy, tylko popieli nie mogłam zachować na dłużej, ale jej już nie chcę. Popielate wymywają mi się na beżowe albo naturalne, a naturalne są cały czas bez zmiany. Nie podobają mi się popiele. Czy majiblond zawiera rozjaśniacz?

Edytowane przez splash
Czas edycji: 2009-12-19 o 19:21
splash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując