Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie czarnych włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 10:25   #24
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Rozjaśnianie włosów, tym bardziej domowe, to nie jest dobry pomysł i nie sądzę by komukolwiek kiedyś to wyszło bez uszczerbku na zdrowiu włosa. Jak już coś to dekoloryzacja...ale nawet w salonach fryzjerskim działa to z różnym skutkiem.

Jak masz czarne włosy to ja bym Ci proponowała farbowanie ich uparcie na np. ciemny kasztan lub inny ciemny brąz. Różnica między czernią a ciemnym kasztanem nie jest tak wielka, więc mogłabyś to przeboleć. Końcówki byś sobie podcinała, w końcu byś się czerni pozbyła. Po kilku miesiącach ponownie możesz przejść na farbę o ton jaśniejszą.
Ja też mam czarne i gdybym chciała jaśniejsze to tak bym właśnie zrobiła. Miałam zresztą koleżankę, która naturalnie ma średni brąz i farbowała na czarno. Potem chciała wrócić do naturalnego i przestała farbować. Odrosty właściwie nie rzucały się w oczy. Teraz ma już całkiem naturalne.

Jest jeszcze temat na wizażu o kąpieli rozjaśniającej, ja bym tego nie robiła, ale możesz sobie poczytać https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
Proponuje iść di profesjonelanego salonu na sciąganie koloru... bawiąc sie w domu w rozjasnienie z czarnych można sobie tylko zniszczyć włosy!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora