Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tłuszczaki.Czy da się je usunąć i zapobiec powstawaniu nowych?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-05, 12:00   #6
Radek76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tłuszczaki.Czy da się je usunąć i zapobiec powstawaniu nowych?

Cytat:
Napisane przez magmaran Pokaż wiadomość
Witam. Mam 30 lat i od jakichś dziesięciu lat problem z powstawaniem tłuszczaków. Pierwszy pojawił się na plecach, następne na przedramienu, udzie, pośladku, brzuchu...ogólnie mam ich około 8 w różnych częściach ciała rozmiarów od ok. 0,5- 1 cm średnicy. Wiem, że są to tłuszczaki, gdyż problem ten występuje już w mojej rodzinie, a dokładnie ma je moja babcia oraz kuzynka mamy. Martwię się tym, że będzie ich powstawało więcej i w związku z tym mam pytanie do lekarza oraz osób które być może mają podobny problem. Czy można w jakiś sposób zapobiec powstawaniu nowych zmian i jakie są metody usuwania ich. Czy poza chirurgicznym sposobem są jakieś inne, bo trochę boję się blizn A jeśli już nie ma innego sposobu, to czy po wycięciu nie będzie on odrastał. A może są jakieś znane domowe sposoby? Czy na powstawanie tłuszczaka ma jakiś wpływ przybieranie na wadze lub czy suplementy takie jak np. ActivLab Antioxidants mogą się przyczynić do wchłonięcia tłuszczaka? Będę bardzo wdzięczna za każdą rzetelna odpowiedź.
Cześć
mam tłuszczaki od około 12 lat i "wyhodowałem duże okazy" . Moje problemy zaczęły się od 3 niewielkich zgrubień, a z czasem pokazały się na całym ciele, po kilku latach "hodowania" zaczęły mnie boleć.
Gdy stawy odmówiły posłuszeństwa poszedłem do lekarza który stwierdził że tłuszczaki to nowotwór niezłośliwy i można to usunąć operacyjnie, lecz byłbym jak szwajcarski ser i po pewnym czasie pojawią się następne ,także odpada. Próbowałem wielu metod i nic ....największy 4 cm dł. a szer. 2.5 cm ....kilka mniejszych i dużo malutkich.....
Około 1 roku temu spróbowałem preperatów firmy Calivita i po stosowaniu przez prawie 10 miesięcy są efekty !!!
Największy ma 1,5 cm / 1 cm małe zniknęły mam kilka takich po 1 cm/ 0,5 cm....
Także tylko cierpliwość , odpowiednia dieta i odpowiednie preparaty i sukces w zasięgu ręki
Tworzę stronę na której opisuję swój przypadek żeby pomóc innym którzy czują dyskomfort z powodu tłuszczaków. Będzie także galeria foto w której będę dokumentował zmniejszające się tłuszczaki.
Jeśli chcesz więcej info na temat metody naturalnej daj znać ja też szukam nie raz porady na forach i ilu piszących tyle samo opinii jedni chwalą usuwanie operacyjne inni w to nie wierzą tak samo z metodami naturalnymi , skoro człowiek przez lata pozwala na to żeby tłuszczaki rosły to musi uzbroić się w cierpliwość i niestety 2 tabletkami tego nie rozgoni ... także jak ktoś pisze na forum ze kupił suplementy które niby regularnie bierze około tygodnia i nie ma efektu to się ośmiesza i wprowadza w błąd innych ludzi . Ja pierwsze zmiany odczułem po 3 miesiącach ! i wiem po roku brania ze to działa , zaryzykowałem i nie żałuje także przemyśl sprawę i czekam na info. na email radekwgm@o2.pl
Pozdrawiam Radek
Radek76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując