Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-13, 22:05   #3078
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Dziewczyny, a wiecie może czy Inglot ma w swojej ofercie cień prasowany który nadawałby się do rozświetlania? Chodzi mi o mocno perłową, nasyconą biel.
Inglot ma wszystko Dzisiaj u siebie widziałam resztki cieni pojedyńczych po 9 zł w tym dwa odcienie białej perły. Jakiś czas temu do rozświetalnia kupiłam nr 66 perła. Odcień jest lekko waniliowy, na oku tego nie widać (to poprostu ciepły odcień bieli w wersji mega połyskującej). Daje ładny efekt rozświetlenia łuku brwiowego czy kącików oczu.
Mam też niemal identyczny odcień brązowego matu (mój to 43 mat). Kolor jest niezastąpiony do szybkiego naturalnego makijażu i do modelowania kształtu oka. To mój ulubiony cień. Już zastanawiam się co zrobię jak się skończy, bo po zmianach nie ma już identycznego odcienia w ofercie. Najbliższy jemu jest taki matowy brąz z sinym odcieniem.
Dzisiaj przypadkiem weszłam do inglota i kupiłam dwie paletki za 12 zł. Brązową dałam siostrze, a drugą - zieloną zostawiłam sobie. Do tego zrobiłam paletkę PRO3 z cieni, które są wyprzedawane. Paletka kosztowała chyba 17 zł.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2009-03-13 o 22:09
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując