Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. III
Wątek: Essence cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-05, 14:29   #1305
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
O tak, uważam, że to najtrafniejszy osąd Widać, że ma się do czynienia z profesjonalist(k)ami W takim razie jednak pokuszę się o ten róż z essence. O ile do Nas dotrze. Najwyżej będę używać tylko dwóch odcieni, albo pozostanie mi jako cień do oczu lub mieszania kolorów Żeby nie zaśmiecać wątku moimi "osobistymi problemami" to powiem, że u mnie w Naturze limitowanka SoL w nienaruszonym stanie. W moim mieście chyba nie ma essencomaniaczek. Jak dla mnie to doskonale Mam nadzieję, że dzięki temu róż z EC będzie mój
Nie zaśmiecasz watku bo pytasz czy ten konkretny produkt będzie Ci pasował Jabym zaryzykowała - mieszać kolory można w różnych proporcjach a jesli kolor wyjdzie zbyt intensywny zawsze można go zgasić trochę jasnym pudrem/rozświetlaczem
W razie pytań polecam się na przyszłość

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak wyjdę dziś punktualnie o 6-tej z pracy, to przejdę się do Natury przy metrze Centrum. Oczywiście jak zwykle będę potem sarkać, że wszystko przebrane i niczego nie ma, bo zamiast od razu iść jak rzucą nową limitowankę, to ja czekam nie wiem na co.
Może wszystko będzie Jak byłam w Katowicach w poniedziałek to jedyne czego brakło to lakieru psychodelic (bo sama kupilam ostatni ) cała reszta była w komplecie lub brakowało 1 sztuki - może więc dokładają?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora