Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-07, 20:40   #2884
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Evelinek na bank bym poszla jutro o 10rano i kupila ten plaszcz i jak Ci go ktos obrzydzi to bedziesz miala i tak pewno troche ochow jak zdjecie wkleisz tu

Dam Ci moj nr telefonu i jak bedziesz chciala sie doradzic i opowiedziec o czyms to dzwon, bo nie moge zrozumiec dlaczego im tak duzo opowiadasz o codziennych sprawach, jestes juz dorosla, masz prawo do swojego zycia i swoich wyborow mowiac ksiazkowo.
Jesli beda ę ą na tematy zawodowe itd i co gorsze wypominki to powiedz ze jesli nie chca Ci pomoc to niech powiedza wprost, a jesli chca to niech nie wypominają. No. Ja pamietam kto to W i uwazam go za zaburzona osobę = kontrolującą.
Polecam odliczanie dni do aplikacji i stopniowe rozluznianie wiezow wlasnie co do "niemowienia" bo akurat w Twoim zawodzie latwo kogos uzaleznic i jesli cos z tym nie zrobisz to Cie zaglaszczą, uczeszą i dadzą wielki szyld w extra lokalu z Twoim nazwiskiem i w zamian beda CIę dreczyc. No.
Acha- nie darowaliby Ci gdybys znalazla inny autorytet zawodowy
trzymam kciuki za "wyrwanie się" nieustannie. No i nie polecam dawania pracy do konsultacji takim osobnikom, masz promotorow a i tu sie pewno ktos w temacie znajdzie bo widze ze postepuje to w dziwna stronę ... ubranie phi
poza tym mam jeszcze jeden sposob- powiedz ze chcesz byc wizazystka to beda Cie blagac zebys nie marnowala sobie zycia a im nazwiska hehe
Mysle ze Twoim problemem jest to ze chcesz ich zadowolic, i sie wsciekasz ze nigdy Ci sie nie uda-------zaraz to zmaze------- tak sobie mysle, bo jestem dzieckiem krytykujacych rodzicow, mega zdolnym itd i zawsze mozna i tak lepiej albo innym sposobem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-07 o 21:13
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora