Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-06, 09:49   #2824
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez katarzyna sz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widze za juz duzo was tu nie zaglada hehe!! Wczoraj przezylkam lekki szok!! Jak juz wyzej pisalam kupilam sobie z kolezanka Revlony dobrala nam pani w daglasie i niebede sie powtarzac ze dobrala nam idealnie kolory!! Z tym ze ja do mieszanej 220 poniewaz jestem bladsza a kumpela opalona wiec dobrala jej tez idealnie 250 do cery suchej!! ale co jest w tym najlepsze poszlam wczoraj do kumpeli i nalozylam sobie jej podklad na twarz i bylysmy w szoku niedosc ze kolor tez idealny to jeszcze stwierdzilam ze nie jest tak kryjacy jak moj do mieszanej!! Masakra jak ja sie ciesze ze nie musze miec do suchej/normalnej!! Ale koncowka byla najlepsza poszlysmy do mnie zmylam pol twarzy odcienie 250 do suchej i na te pol twarzy nalozylam moj 220 do mieszanej i nie bylo kompletnie rzadnej roznicy w koloorach mialam tylko jedna strone mniej pokryta!! Chodzilam po miesicie tak i zadna kumpela nie poznala!! Wieczorem mialysmy ubaw bo lazilam caly dzien pol twarzy tak i pol tak a nikt nie poznal!! A moja kumpela za to nalozyla moj podklad na cala twarz musiala przyciemnic bronzerem naprawde odrobinke bo nie lubi jasnych kolorow i sama stweirzdzila ze moj jest lepszy do mieszanej!! A wieczorem jak miala zmyc to stwierdzila ze jest tak ladny ze jej szkoda!! Wiem ze o moim kolorze chodza mity ze jest rozowawy ale ja mam inna cere od kumpeli ale jak u mnie tak u niej niema ani grama rozowego!! I tak samo jak kiedys smileoangel tutaj na forum napisala ze do cery suchej revlon ma zlote drobinki otoz wczoraj zauwazylam to samo z kumpela!! To jednak prawda ma drobniutkie zlote drobinki ktore sa widoczne pod swiatlo!! Oj to sie rozpisalam!! Wiec dlatego polecam zamowic probki lub jednak isc do sklepu dobrac poniewaz mozna niechcacy stracic kase!! Jeden podklad a taka roznica szokkkkkkkkkkkkk BUZKA
Wow, bardzo ciekawe doswiadczenie. Tez sie zastanawiam nad tym podkladem. Chce jak najbardziej kryjacy. Nie mam wprawdzie zadnych problemow z cera, ale mam mnostwo rozszerzonych porow i sa one takie jakby czerwone troszke, wiec chce to ukryc.

A probki tego podkladu mozna dostac zwyczajnie w Douglasie czy gdzie?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując