Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 15:40   #2831
rose2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez linakaa Pokaż wiadomość
Czesc, dziewczyny Prosze o rade. Mam cere sklonna do przetluszczen, ale takze zdarzaja mi sie suche place. Czy uwazacie ze w moim przypadku lepiej stosowac 1.krem mocno nawilzajacy i podklad Revlon do cery mieszanej/tlustej, ktory troche zmatowi skore czy uzywac 2. kremu matujacego i podkladu revlon do cery suchej/normalnej ktory nawilzy?
Ja z kolei radziłabym Ci wziąć wersję do cery tłustej/mieszanej, gdyż ma większy wybór odcieni i naprawdę lepiej wygląda na twarzy. Ja ok tydz przed zakupem testowałam próbki z Douglasa i po 1. żaden z dostępnych odcieni mi nie pasował (wybrałam w ciemno na Allegro odcień pośredni, który jest dostępny tylko w wersji do skóry tłustej); po 2. wersja do tłustej lepiej kryła bez robienia maski; po 3. wersja do tłustej dłużej się trzymała, ta do suchej szybciej znikała z twarzy.

Powiem, że również mam cerę mieszaną. Przetłuszcza się na nosie i czole, ale zarazem mam straszną skłonność do suchych skórek i przesuszeń na brodzie. Pod podkład stosuję nawilżający krem dla dzieci Nivea i podkład ani trochę (po 1,5 miesiąca używania) nie przesuszył mi skóry.
__________________
Szukam Prady, Gucci by Gucci, Addicta i MDC
Oddam Aliena ok15ml, Crystal Noir ok18ml, Angela ok10ml i Escadę Magnetism ok15ml - w oryginalnych flaszkach

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2886
rose2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując