Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-28, 11:32   #4534
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Mitsou Pokaż wiadomość
olesnati89 bardzo dziękuję za pomoc Byłam u fryzjera i.. jestem już po dekoloryzacji . Rozmawiałam z fryzjerem o robieniu pasemek etapami, jednak mi to odradzono ze względu na zbyt dużą ilość kolorów, jakie już miałam na włoskach. Tak więc po dłuższym namyśle postanowiłam zaryzykować dekolor.. Obecnie jestem już ruda , kolorek miejscami wyszedł trochę nierówny, ale za miesiąc położę swoją farbę, aby ujednolicić całość Ogólnie jestem zadowolona, włoski są trochę wysuszone, jednak nie jest źle, myślę że po kuracji maseczkami i płynnym jedwabiem powinny szybko wrócić do formy Nawiasem mówiąc, zastanawiam się, ile czasu powinna zabierać prawidłowa dekoloryzacja w salonie fryzjerskim, bo u mnie ona trwała około trzy godziny..
Ciesze sie,że osiągnęłaś porządany efekt
Włoski szybko wrócą do normy,musisz tylko bardziej o nie zadbać
Dekoloryzacja w salonie zależy od rodzaju włosów,dekolryzatora,i kolorku jaki masz obecnie i do jakiego chcesz zejsc
Myśle ,że 3 godz to jest taki posredni czas niektorzy siedza dwie a niektorzy nawet 4 także nie ma reguły
Ja mialam dekoloryzowac ale kazdy mowi mi ze ladnie mi w czarnym i w innym kolorze bym wygladala mdlo wiec zostane narazie przy obecnym
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora