Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 22:20   #2728
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
eee no wiem - zdjęcie chcecie
znaczy,że co? bym mogła dowiedzieć się, czy możliwe jest pomieszanie jasnego z ciemnym tej samej firmy by wyszedł (nie cały ciemny, nie zupełnie inny) kolor pośredni to potrzebujecie moje zdjęcie??? nie kumam związku
Zdjęciem ciężko oddać to co mam, ale jak pisałam mam garniera 542 i poziom jasności jest ok. Założeniem jest pozostać w tym kolorze a przyszarzyć,oziębić, pozbyć się rudozieleni. Więc stąd moje pytanie o mieszanie. Nie chcę przyciemniać się absolutnie, więc boję się ciemnego blondu.
Co o mnie, jak było z blondami raczej jestem doświadczoną malowniczką. Od lat był baleyage i było ok. Ale z racji krótkich włosów, specyficznej fryzury pożądana jest jednolitość. Rozjaśniałam alfaparfem do białości, po kilku próbach z trafieniem właściwego koloru przyciemniłam na idealny jasny blond z londy 18. Jednak źle się czułam w tak jasnych i chciałam średniego blondu, więc zastosowałam garniera 542. Chcę uzyskać taki naturalny mysi, szary popielaty czy jak to zwie naturalny chłodny średni blond
Ja nie wiem jak wyglada rudozieleń Rudy gasi sie popielem, zieleń z tego co pamiętam czerwienią wiec sie jedno z drugim wyklucza...
I owszem potrzebujemy zdjęcie bo każdy inaczejcoś opisuje a na zdjeciu wyraznie widać jak to wygląda. Widac jaki poblask maja wlosy, jaki jest odrost naturalny i wtedy mozna myslec czym gasic, jakim poziomem, jakiej wody uzyc, a nie takie wściu bździu.
Tak samo naturalny chłodny średni blond... tzn jaki? Bo ja mam naturalny chłodni średni blond, swój własny, ale watpie zeby o taki kolor ci chodziło Dla każdego taki kolor wyglada inaczej, wiec jak wyglada dla ciebie? ZDJECIE.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora