Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-02, 16:26   #2747
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Z tego wynika, że stosujecie różne pędzle i efekt jest super, wiec nie wiem czemu u mnie tak nie jest?
Ten sephorowy do minerałów, chciałam kupić jak kupowałam puder, ale sprzedawczyni w S. mi odradziła proponując, chyba, bare mineral, ale trochę drogi mi się wydawał, więc nie wzięłam, bo najpierw chciałam spr. opinie (okazało się, że nie ma dobrych). Gdzieś właśnie wyczytałam, że 44 który mam do bronzera jest dobry, ale albo ja nie umiem się nim posługiwać przy Halo (przy bronzerze jestem zadowolona z efektu), albo dla mnie on się nie nadaje. Staram sie dokładnie go nanieść okrągłymi ruchami, lekko wcierając, ale widzę, że zbiera sie nieładnie w niektórych miejscach, głównie na policzkach. Druga sprawa, że jest troszkę za ciemny (mam odcień L/M) na początku wydawał mi sie ok, ale mam wrażenie, że po jakimś czasie trochę ciemnieje, a to uwydacznia te miejsca gdzie nie mogę go dokładnie rozetrzeć. Do tego mam wrażenie, że moja twarz po zastosowaniu go jest jakby pozbawiona blasku, taka niezdrowa. Jestem zła na siebie, że dałam się na niego namówić . Może właśnie zmiana pędzla, a może sposobu nakładania sprawi że się do niego przekonam .
Ja nakładam Halo pędzlem kabuki z EDM, ale przy tym trzeba być raczej delikatnym... faktycznie jak się trochę przesadzi,to nieciekawie wygląda.
Na środek twarzy daję też zwykle trochę serum maskującego pory (Konkretnie Biodermy Sebium)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując