Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-03, 08:24   #700
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja też jak myśl o tej pogodzie, to mi słabo. Siedzę owinięta kocem (i sliska, bo się pooliwkowałam) i jak myślę, że mam wieczorem jechać do szkoły tańca, to mi słabo
Na tańce, z anginą??

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
a u mnie właśnie wręcz przeciwnie - zanim zdecyduję się na zmianę biję się z myślami dobre pół roku, jestem totalnie niespontaniczna
włosy do linii brody też nosiłam przez jakiś czas i nawet lubiłam
Jak ja się do fryzjera zapisuję (od 5 lat tego samego i za nic nie zmienię) to nigdy nie wiem jak moje włosy będą wyglądały. Na zasadzie rób co chcesz- jest tak dobry, że jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
lepiej, ale bez szaleństw. Widać, że się zmartwiła, wyciągnęła wnioski. Teraz np. mówi m często, że jest dumna ze mnie, że mnie kocha, że dam sobie rade, ale jak jest spokojna. Takie coś - tak jak Wy, mi pomaga.
Ale boje się, że ona się zdenerwuje i wtedy zacznie na mnie krzyczeć itd. jak ostatnio, a ja popadnę w panikę na nowo.
Staram się nie podchodzić tak emocjonalnie do szkoły. Robie, to, co muszę i myślę, że jakoś to będzie. Na razie się trzymam ...
No to dobrze Błękitku
Powinnyście dużo rozmawiać, mówić o emocjach i odczuciach- pozytywnych i negatywnych. Może właśnie teraz, jak jest troche spokojniejsza?


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Oby się szybko zagoiło i pomalujesz porcelanką
Już jest chyba lepiej, bo nie boli jak dotykam przez opatrunek. Dziś idę na kontrolę do chirurga

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
zimnoo

No.... u mnie minus 20


Ta moja mała jest wstrętna no..... Zrobiła zarąbiste serduszkowe kolorowe mani i nie pokazała. Jak ja ją dziś z aparatem dorwę....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora