Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 18:28   #748
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez zula4x4 Pokaż wiadomość
Dramat!
W przyszłym tygodniu dekoloryzując włosy przyjaciółce spróbuję na jednym pasemku co da ColorPeel Chantala.
Jak nic to fryzjer i farbowanie jakims zimnym brązem.
ja wrzucałam w tym wątku efekty rozjaśniania henny chyba ze dwa razy(przeszukaj forum jak masz ocohte). Miałma wtedy 2x hennowane, wyszły miejscami wręcz czarne. Zeszłam w 3dni do jasnego blondu (ale uwaga z zielonym jednym pasmem!) ale co z tego skoro tak spaliłam kłaki, że 15cm ściełam i jeszcze z 10cm prosi się o ścięcie
lepiej chyba zkaryć hennę jakimś brązem zanim spróbujesz usuwać lawson z włosa.

DMkAnia
dzięki za sprostowanie, przydatne info bo namiętnie się olejuję, a pod koniec tygodnia chcę kłaść hennę

ogólnie z mojego pięknego ciemnego brązy też została mi rudość ale nie dziwię się po tym co zrobiłam z włosami. Wolę to 100x bardziej niż ponownie kłaść chemię. Zresztą jaki bym nie miała kolor henny to słyszę same komplementy co mnie utwierdza, że warto

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Marta_022 Pokaż wiadomość
Witam. Kobietki miłe mam pytanko jakim kolorem pokryje orzechowy brąz a mianowicie tą rudość która przez niego przebija?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Co myślicie o średnim brązie albo o brązie?
jasny brąz jest odcieniem ciepłym, a ciemny brąz chłodnym. Orzechowy tez niby jest chłodny. Więc nic nie doradze ale ja bym kładła ciemny...

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
"ciemny brąz" khadi jest czarniejszy od "czarnego"khadi ?!
taaaak, sama byłam tym faktem zdziwiona ale to prawda
goldika jest offline Zgłoś do moderatora